Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lens Fenerbahçe'de kalıcı olmak istiyor

Lens Fenerbahçe'de kalıcı olmak istiyor

Fenerbahçe'ye kiralık olarak gelen Lens, Sar-lacivertli ekipte kalıcı olmak istiyor.

21.09.2016 12:03

Sarı-Lacivertliler’de transferin son günü kadroya katılan Dirk Advocaat’ın prensi Jeremain Lens, Kasımpaşa maçında iki asist yaparak Türkiye’de açılışı yaptı. Yıldız oyuncu kiralık olarak geldiği F.Bahçe’de şimdiden kalıcı olmak istediğini çevresiyle paylaşırken, bunun için gerekli adımları da atmaya başladı.

Antrenmanlarda iyi performans gösteren Hollandalı, kulübün sahibi olduğu Millenium Evleri’ne taşınırken, bununla da yetinmeyip ailesini de temelli Türkiye’ye getirdi.

Birlikte yaşadığı hayat arkadaşıyla 3 çocuğu olan Surinam asıllı Hollandalı, böylelikle 1 yıllık kiralık geldiği Türkiye’ye tam anlamıyla yerleşmiş oldu. Lens, F.Bahçe’nin bugüne kadar oynadığı en büyük kulüp olduğunu düşünürerek burada kalıcı olmak istediğini arkadaşlarıyla paylaşırken, geçtiğimiz akşam yaptığı asistlerle de iyice havaya girdiği öğrenildi.

Gol de atmak isteyen ve bu yüzden oyundan alındığı için tepki gösteren yıldız kanat oyuncusunun soyunma odasında teknik direktörü Dirk Advocaat’tan özür dilemesi de herkes tarafından olumlu karşılandı. (Habertürk)

Yorumlar | 0
üye profil