Leicester City'nin yıldızı Demarai Gray'in kız arkadaşı palalı saldırganların hedefi oldu

Milli gururumuz Çağlar Söyüncü'nün Leicester City'den takım arkadaşı olan Demarai Gray ve sevgilisi Emma Hickman palalı soyguncuların hedefi oldu. Demarai Gray bulunmadığı sırada eve giren zanlılar, sevgilisini tehdit ederek binlerce sterlin değerinde eşya çaldı.

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2019 10:30
Değiştirme Tarihi: 25.11.2019 11:49
Leicester City'nin yıldızı Demarai Gray'in kız arkadaşı palalı saldırganların hedefi oldu

Milli futbolcumuz Çağlar Söyüncü’nün de formasını giydiği İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City’nin oyuncusu Demarai Gray ve sevgilisinin başına gelen olay İngiliz basınının gündemine oturdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz yıl mart ayında meydana gelen soygunla ilgili dava görülmeye başlarken, çiftin mahkemede verdiği ifadeler de ortaya çıktı. 23 yaşındaki Gray’in İngiltere 21 yaş altı milli takımıyla kampta olduğu sırada gerçekleşen soygun sırasında evde yalnızca Emma Hickman ve 6 haftalık bebeği bulunuyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hickman ifadesinde olay gerçekleştiği sırada yatağında olduğunu belirtirken, “Uyuduğum sırada odama biri girdi. Adamın elinde pala olduğunu görene kadar ne olduğunu anlamadım. Üzerimde kıyafetlerim yoktu, yorganın altında kaldım. Bana, ‘Hareket etme. Para ve mücevherler nerede?’ diye sordu. Donup kalmıştım, nerede olduklarını söyledim” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Soyguncuların dört kişi ve hepsinin silahlı olduğunu söyleyen 22 yaşındaki Hickman, “Demarai’nin ne zaman eve geleceğini sordular. Annemin gelmek üzere olduğunu söylediğimde, beni ona zarar vermekle tehdit ettiler” ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Evden 24 bin sterlin ve onlarca değerli eşya çalan zanlıların soygunu haftalarca planladığı öne sürülürken duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Kaynak: SÖZCÜ