Lazio sportif direktörü Vedat Muriç için Emre Belözoğlu'nu aradı!

Fenerbahçe'de önümüzdeki sezon için hazırlıklar sürerken, büyük bir transfer hareketliliği yaşanıyor. Sarı Lacivertliler'in yıldız ismi Vedat Muriç için birçok dev kulüp nabız yokluyor.

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 10:05
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 10:05
Lazio sportif direktörü Vedat Muriç için Emre Belözoğlu'nu aradı!

Mert Hakan, Caner Erkin, Novak, Gökhan Gönül gibi isimleri kadrosuna katan Fenerbahçe, Vedat Muriç'i Avrupa kulüplerine yüksek bir rakama satmak istiyor. Böylelikle oyuncu satışından elde edilecek rakam ile bütçe yaratılacak.

İtalya Serie A ekiplerinden Lazio, Vedat Muriç için çok istekli davranıyor. Uzun süredir Kosovalı futbolcuyu takip eden İtalyan ekibinin sportif direktörü Igli Tare, geçtiğimiz gün Emre Belözoğlu’nu aradı. Yakın zamanda sportif direktörlük görevini üstlenmesi beklenen ve transferlerde başrolde olan Belözoğlu ile görüşen Arnavut idareci teklifini iletti.

Tare, Muriç için 15 milyon euro ödemeye hazır olduklarını belirtti. Sarı-lacivertli kulüp futbolcu için bu teklifi yükseltmeye çalışıyor. 20 milyon euro civarında bir bonservis bedeli elde etmeyi planlayan yönetim ayrıca yıldız forvetin ileride olası satışından da pay almak istiyor. (Skorer)

İlgili Sayfalar: Spor