Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'ın rakibi Lazio'dan Hamzaoğlu açıklaması!

Lazio Genel Sekreteri Armando Calveri, Galatasaray eşleşmesini değerlendirdi.

14.12.2015 15:11

Lazio Genel Sekreteri Armando Calveri, UEFA Avrupa Ligi'ndeki  Galatasaray eşleşmesini değerlendirdi.

Calveri, kurayla ilgili, "En son yine bir Türk takımıyla karşılaşmıştık şansızdık ama umarım bu sefer turu geçeriz. G.Saray gibi güçlü bir takımla oynamak bizim için önemli. İki takım arasında iyi ilişkiler var. Tekrar İstanbul'da olmak güzel olacak, buna karşılık biz de onları Roma'da güzel bir şekilde ağırlayacağız." dedi.

G.Saray'daki görevinden ayrıldıktan sonra özellikle İtalyan basınında adı Lazio ile anılan Hamza Hamzaoğlu ile ilgili yöneltilen soruya da yanıt veren Calveri, "Şu an ki teknik direktörümüzden memnunuz. Ama ileride ne olur bilemiyoruz." şeklinde konuştu.

Cenk Ergün'den kura değerlendirmesi

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün ise kurayla ilgili olarak şöyle konuştu:

'Bu bir sportif bir mücadele ve her rakibin ayrı bir önemi var. G.Saray olarak hedefimiz katıldığımz her turnuvayı ve her maçı kazanmaktır. Yine böyle olacak. Lazio'lu yetkililerle kuranın ardından karşılaştık ve ayak üstü ön bilgilendirme yaptık. Transfer için hocamızla bir güreşmemiz olmadı ve bu konuda konuşmam için erken.

UEFA ile Finansal Fair Play konusunda bir görüşmeniz oldu mu sorusuna ise Ergün, 'Yüzeysel konular konuştuk. Onunla ilgil bir takım adımlar olacak ve bunun belli bir zamanı var" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil