Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lady Gaga Geliyor!

Lady Gaga Geliyor!

Sıra dışı performansı ve kostümleriyle müzik dünyasını sarsan Lady Gaga, dünya turu kapsamında Sofya’da!

22.07.2012 11:15

Müziğinin yanı sıra sıra dışı sahne performansı ve kostümleriyle sadece pop değil tüm müzik dünyasını sarsan Lady Gaga, “Born This Way Ball” dünya turu kapsamında Sofya’da!  

Bugün tüm zamanların en çok satan şarkıcıları arasında yer alan, gerçek adı Stefani Joanne Angelina Germanotta olan Lady Gaga, New York’un Aşağı Doğu Yakası’ndaki kulüplerde şarkı yazarlığı yaparken dünyaca ünlü yıldız Akon’un tavsiyesi üzerine Interscope Records ile sözleşme imzaladı.  

2008 yılında çıkan ilk albümü The Fame ile ticari bir başarı yakalayan Lady Gaga, dünya genelindeki listelerde birinci oldu. Albümden çıkan "Just Dance" ve "Poker Face" single'ları uluslararası başarı elde ederek başta Billboard Hot 100 olmak üzere birçok ülkede 1 numaraya yükseldi. The Fame Ball Tour adlı turnesine çıktıktan sonra The Fame Monster'ı yayınladı ve bu albümden çıkan "Bad Romance", "Telephone" ve "Alejandro" single'ları da dünya çapında hit oldular. Albümün başarısıyla on sekiz ay süren The Monster Ball Tour tüm zamanların en büyük hasılatını yapan turnelerden biri oldu. En son çıkardığı "Born This Way" albümü büyük müzik marketlerin çoğunun listesinde 1 numara olurken albümden çıkan "Born This Way", "Judas" ve "The Edge of Glory" single'ları da önemli başarı elde etti. Tarih: 14 Ağustos Saat: 20:00 Mekan: Sofya Armeec Arena  

Lady Gaga  Foto Galerisi İçin Tıklayınız...Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil