Kweuke Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Aradı: Başkomutan Sizi Çok Seviyorum

Kweuke Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Aradı: Başkomutan Sizi Çok Seviyorum

Çaykur Rizesporlu Kweuke, numarasını Hikmet Karaman'dan alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı: Başkomutan sizi çok seviyorum.

Çaykur Rizespor'un golcüsü Leonard Kweuke, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hayran olduğunu söyledi. 29 yaşındaki Kamerunlu forvet, teknik direktör Hikmet Karaman'ın geçen hafta 2-2 biten Trabzonspor maçı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefon ile görüşmesi sırasında Karaman'ın yanına gelerek, "Hocam ben de Başkomutan ile görüşmek istiyorum, onun sesini duymak istiyorum" dedi ve telefonu Karaman'dan aldı.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

Bu konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kweuke'yi Trabzonspor maçında ortaya koyduğu futbol ve attığı 2 golden dolayı tebrik ettiği ve Karadeniz derbisinde iki komşu takımın dostluk içinde sporseverlere çok güzel bir maç izlettirdiğini söylediği öğrenildi. Gerek Trabzonspor gerekse Rizespor'un maçlarını yakından takip ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çaykur Rizespor kaptanı Kweuke'ye başarılarının devamını dilediği öğrenildi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/11/2016 12:04:15

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin