Kuzey Makedonya Basketbol Milli Takımı'na Türk sponsor

Ünlü Türk giyim markası Kiğılı, Kuzey Makedonya Milli Basketbol Takımı'nın 1+1 yıl süreyle giyim sponsorluğunu üstlendi. Kiğılı ile Kuzey Makedonya Basketbol Federasyonu arasında sağlanan anlaşmanın imza töreni, başkent Üsküp'te düzenlendi.

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2021 18:22
Değiştirme Tarihi: 15.09.2021 18:22
Kuzey Makedonya Basketbol Milli Takımı'na Türk sponsor

Törene, Kiğılı Üst Yöneticisi (CEO) Hilal Suerdem, Kuzey Makedonya Basketbol Federasyonu Başkanı Pero Antiç ve Kuzey Makedonya Basketbol Federasyonu Müdürü Todor Gecevski katıldı.Kiğılı CEO'su Suerdem, burada çok güzel ağırlandıklarını belirterek, Fenerbahçe'nin eski efsane oyuncusu olarak nitelendirdiği Antiç'e teşekkür etti.

Aralarındaki iş birliğini geliştirerek iyi yerlere götüreceklerini söyleyen Suerdem, Kuzey Makedonya Milli Basketbol Takımı'na sponsor olmaktan, beraber iş birliği yapmaktan ve şampiyonlarla beraber yürümekten onur duyduklarını ifade ederek, "Beraber iyi işler yapacağız. Sporcuyu seviyoruz. Sporseveri seviyoruz. Spora hizmet eden spor kulüpleri ve sporseverlere destek olmak istiyoruz. Sporcunun her zaman yanında olduk. Olmaya devam edeceğiz. İyi işlere ve şampiyonluklara hep beraber yürüyeceğimizi temenni ediyorum." diye konuştu.