Kuyt: 'Fenerbahçe'ye karşı oynamak özel olacak'

Kuyt: 'Fenerbahçe'ye karşı oynamak özel olacak'

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Fenerbahçe'nin rakipleri arasında olan Feyenoord'un oyuncusu Kuyt, eski takımı Fenerbahçe ile eşlemelerini değerlendirdi.

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Dirk Kuyt, Avrupa Ligi eşleşmelerini değerlendirdi. Feyenoord forması giyen Kuyt, eski takımı Fenerbahçe ve Manchester United ile aynı grupta olmalarını Hollanda basınına yorumlayarak; "Fenerbahçe'ye karşı oynamak ve İstanbul'a dönmek benim için çok özel olacak. Orada çok güzel 3 yıl geçirdim. Eşleşme sayesinde çok sayıda arkadaşımı göreceğim. Ayrıca Robin van Persie, Dick Advocaat ve yardımcı antrenör Mario Been'e karşı olacağız. Bu daha da özel kılıyor. Buna ek olarak Fenerbahçe'nin çok iyi bir takıma sahip olduğunu da söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

F.Bahçe'ye Zlatan çıktı, sosyal medya yıkıldı

İşte Avrupa Ligi'nde F.Bahçe ve temsilcilerimizin rakipleri...

Kuyt, Manchester United hakkında ise, "Tabii çok zor olacak. Old Trafford'un harika bir atmosferi var. Zlatan Ibrahimovic, Pogba ve Jose Mourinho'ya da sahipler. Bu kalibredeki rakiplerle eşleşebileceğimizi biliyorduk. Rekabet zevkli olacak. Yani Avrupa'da futbol oynamak böyle bir şey. Zor olacak ama tabii şansımız var" sözlerini kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 17:11:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin