Kupa sonrası Galatasaray'a gönderme

Kupa sonrası Galatasaray'a gönderme

Fenerbahçe Takım Kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes'i 77-69 mağlup ederek Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı müzeye götürdükleri maç sonrasında FB TV'ye yaptığı açıklamalarda Galatasaray'a gönderme yaptı.

Melih, kupayı '6. kez' kazandıklarını vurgularken; "Kazandığımız için çok mutluyuz. 6.kez kazanmış olduk ve bu anlamda da çok özel bir kupa oldu. Mutluyuz ve tüm takım arkadaşlarımı da tebrik ederim. Savaşırsak ve savunma yaparsak kazanacağımızı biliyorduk. Anadolu Efes'i de tebrik ederim. Ben seyircimize de teşekkür ediyorum. Bu daha başlangıç. Önümüzde kazanmamız gereken daha çok kupa ve kupalar var" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIMIZA ARMAĞAN OLSUN"Kupayı taraftarlara armağan eden Mahmutoğlu, "Sezona kupayla başlamak önemliydi. İyi başladık ve sert başladık. İyi oynadığımız maçı kazandık. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlarla daha iyi oynuyoruz. Bu kupa onlara armağan olsun" dedi.Melih Mahmutoğlu ve oyuncuların soyunma odasında verdiği pozda 6 işareti yaparak poz vermeleri de dikkat çekti.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 23:21:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin