Kulübüyle anlaşma sağlandı! Sow geliyor...

Kulübüyle anlaşma sağlandı! Sow geliyor...

Fenerbahçe, teknik direktör Dick Advocaat'ın istediği transferlerde mutlu sona yaklaştı ve yeni oyuncularını beklemeye başladı.

Fenerbahçe, Lens ve Ziyech anlaşmasına rağmen, asıl bombayı eski golcüsü Moussa Sow ile patlatmaya hazırlanıyor.

Hollandalı teknik adamın istedeği orta ve kanatlara takviyede Jeremain Lens ile orta saha için Hakim Ziyech ile el sıkışan sarı lacivertliler, asıl bombayı eski oyuncusu Moussa Sow ile patlatmaya hazırlanıyor. Aziz Yıldırım'ın da "Sow takımında mutsuz ve bize gelmek istiyor. Kendisine 'Sadece senin ücretini öderiz. Gerisini sen kulübünle hallet' dedik" açıklamasının ardından Senegalli oyuncu kulübü Al Ahli'yi ikna etti. Şimdi gözler 3 futbolcu için atılacak resmi adımlara çevrildi.

Al Ahli kulübü ayrılığa sıcak bakıyor

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Moussa Sow, kulübü Al Ahli ile köprüleri atmış durumda. Fenerbahçe'ye dönmek isteyen Senegalli yıldıza sarı lacivertliler kiralık teklifini sundu. Al Ahli yönetimi, oyuncunun kulüpte mutsuz olmasından dolayı artık ayrılığa sıcak bakıyor. Şartlar böyle olunca iki tarafın el sıkışması an meselesi. Fenerbahçeliler artık bu transfere bitti gözüyle bakıyor.

Görüntülenme : 2023 Yayınlanma Tarihi: 28/08/2016 12:10:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin