Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçeli futbolcu yeni hocayı bekliyor

Fenerbahçe'nin Sırp futbolcusu, "Yakında kulüpte gelişmeler olacak. Yeni bir hoca gelecek. Benim durumum daha çok açıklığa kavuşacak" şeklinde konuştu.

28.05.2015 15:50

Fenerbahçe'nin unutulan yıldızı Milos Krasic, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli ekipte sezon başında kadro dışı bırakılan ve A-2 takımıyla idmanlara çıkan deneyimli orta saha oyuncusu, takımda bir hoca değişikliği olacağına dikkat çekti kendisinin geleceğinin de bununla ilişkili olarak belirleneceğini dile getirdi.

Sırp basınına konuşan 30 yaşındaki futbolcu, "Şu an için durumumda değişen bir şey yok. Kısa süre içinde kulüpte gelişmeler olacak. Yeni bir hoca olacak. Ondan sonra benim durumla ilgili neler olabileceği konusu daha çok açıklığa kavuşacak. Şimdilik burdayım. Umarım sonunda bir sonuca varır ve işleri çözüme kavuştururuz. Futbol oynamayı unuttum. Ben de böylece sahalara dönerim" dedi.

Partizan'ın kendisiyle ilgilendiği söylentilerini de yorumlayan Krasic, "Bir çok ihtimal olduğunu ben de duydum. Ancak şu ana kadar Partizanlı yöneticilerle bir kontağım olmadı. Konuyla ilgili somut bir gelişme olmadan da herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil