Kötü gidişatın faturası kesildi: Çaykur Rizespor'da Sumudica ile yollar ayrıldı

Süper Lig'de kümede kalma mücadelesi veren ve son haftalarda kötü sonuçlar alan Çaykur Rizespor'da fatura teknik direktör Marius Sumudica'ya kesildi. Gelen son dakika haberine göre Rizespor, deneyimli çalıştırıcı ile yolların ayrıldığını açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 04.03.2021 12:53
Değiştirme Tarihi: 04.03.2021 13:08
Kötü gidişatın faturası kesildi: Çaykur Rizespor'da Sumudica ile yollar ayrıldı

Sezona Gaziantep FK ile bomba bir giriş yapan ve tartışmalı bir sürecin ardından gönderilen Marius Sumudica, daha sonra Rizespor ile anlaşmıştı. 

Ancak Sumudica için burada da işler yolunda gitmedi. Son olarak Kayserispor'a 2-1 yenilen Rize'de, son haftalardaki kötü gidişatın faturası Marius Sumudica'ya kesildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kulüptem yapılan açıklamada, Sumudica ile yolların ayrıldığı belirtildi ve "Marius Ninel Şumudica ile Yollarımız Ayrıldı Teknik direktör Marius Ninel Şumudica ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmesinin feshi gerçekleşmiştir. Sayın Şumudica'ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

Göreve geldiği Fenerbahçe maçı ile beraber 7 karşılaşmada Çaykur Rizespor takımının başında yer alan Sumudica galibiyet alamadı. 7 maçta 3 beraberlik alan Rumen çalıştırıcı 4 maçtan puansız ayrıldı.