Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Köşe yazarlarından 'Stoch' değerlendirmesi

Fenerbahçe'nin Grasshoppers'ı evinde 3-0 mağlup ettiği maçta 2 gol birden atarak dikkatleri üzerine çeken Miroslav Stoch'u köşe yazarlarınında gündeminde

19.08.2016 11:32

Spor yazarları, Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi play-off ilk maçında Grasshoppers'ı evinde 3-0 mağlup ettiği maçta 2 gol birden atarak dikkatleri üzerine çeken Miroslav Stoch'u övdü.

İşte spor yazarlarının Stoch hakkında yazdıkları;

Faik Çetiner: Fenerbahçe’ye büyük ümitlerle transfer edilen ve daha sonra kiralık verilen Miroslav Stoch, dün gece mükemmel goller attı. Slovak oyuncu, bu sene bu takımda çoğu maçta kurtarıcı rolüne soyunabilir.

Ersin Düzen: MIROSLAV Stoch’a da ayrı bir paragraf açmak gerek... İlk golü şıktı ancak ikinci golü jeneriklikti.

Halil Özer: Kısa ve öz oynadı. Kendi imzasını taşıyan goller attı. Özelikle ikinci gol müthişti. Bu görüntüsü ile vazgeçilmeyecek bir oyuncu sinyalleri verdi. Yeni hocanın daha ilk maçta gözüne girdi. Yani bu seneyi Anadolu’da değil, İstanbul’da geçirir.

Sedar Ali Çeliker: Stoch, böyle alan ve şut imkanı bulunca iş yapar. Bunca aradan sonra vuruş kalitesinden bir şey kaybetmediğini gösterdi. Volkan Şen’i zorlar.

Ömer Üründül: Dün gece en büyük performansı, aldığı kısa sürede Stoch gösterdi. 4-3-3 sisteminde Volkan Şen takıma girdikten sonra ve ayrıca bana göre Stoch da iyi çalışırsa tam Advocaat'ın istediği kanat oyuncuları olacak.

Yorumlar | 0
üye profil