Koronavirüse yakalanmıştı! Cristiano Ronaldo'nun yaptığı hareket herkesi şaşırttı...

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo'nun koronavirüse yakalanması tüm sporseverleri üzmüştü. Juventus'tan takım arkadaşı olan Chiellini, Ronaldo'nun son durumu hakkında yorum yaptı.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 17:05
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 17:07
Koronavirüse yakalanmıştı! Cristiano Ronaldo'nun yaptığı hareket herkesi şaşırttı...

Real Madrid'den Juventus'a transfer olmasının ardından başarılarını katlamaya devam eden dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun koronavirüse yakalandığı açıklanmıştı. Takım arkadaşı Chiellini, Ronaldo'nun son durumu hakkında bilgi verdi. Chiellini takım arkadaşı için; "Cristiano'yla konuştum. Durumunun iyi olduğunu ve güneşlendiğini söyledi. Herhangi bir endişemiz yok. Önümüzdeki dönemin zor olacağını biliyoruz ve iyi futbolumuzu sürdürmek zorundayız." dedi.

Milli maçlar için Portekiz kadrosunda bulunan Ronaldo'nun testi pozitif çıktıktan sonra, oyuncu kendisini karantinaya aldı.36 yaşındaki Chiellini takım arkadaşı için; "Cristiano'yla konuştum. Durumunun iyi olduğunu ve güneşlendiğini söyledi. Herhangi bir endişemiz yok. Önümüzdeki dönemin zor olacağını biliyoruz ve iyi futbolumuzu sürdürmek zorundayız." dedi. Ronaldo, milli takımıyla birlikte İspanya ve Fransa maçlarında forma giymişti. Ronaldo'nu bu rahatlığı herkesi olumlu anlamda şaşırttı ve yüreklere adeta su serpti.

Haber ile ilgili metin girin!.

FEDERASYON AÇIKLAMIŞTI

Portekiz Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Cristiano Ronaldo, COVID-19 testi pozitif çıktığı için milli takım kampından ayrıldı. Bu yüzden İsveç'e karşı forma giyemeyecek. Portekizli futbolcunun herhangi bir semptomu bulunmamakla birlikte şu an izole durumdadır. Bu durumun ardından kalan oyuncular salı sabahı tekrar teste tabi tutulmuş ve sonuçlar negatif çıkmıştır" ifadelerini kullanmıştı.