Koronavirüs tedavisi sonrası Fatih Terim'den ilk açıklama geldi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim gördüğü koronavirüs tedavisinin ardından hastaneden taburcu olmuştu. Terim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2020 18:07
Değiştirme Tarihi: 30.03.2020 18:21
Koronavirüs tedavisi sonrası Fatih Terim'den ilk açıklama geldi

Koronavirüs testi pozitif çıkmasının ardından tedavi gören ve iyileşmesinin ardından hastaneden çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesaıbndan paylaşım yaptı.

Tecrübeli çalıştırıcı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım.Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım.Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.Bu süreçte başta Prof.Dr.Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim.Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın. Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum..." ifadelerini kullandı.

İŞTE FATİH TERİM'İN YAPTIĞI PAYLAŞIM

Haber ile ilgili metin girin!.