Koronavirüs nedeniyle tedavi altında olan Abdürrahim Albayrak taburcu olacağını duyurdu

Koronavirüs ( Corona virüs ) testi pozitif çıkan ve 14 gündür hastanede tedavi altında olan Abdürrahim Albayrak'tan son dakika açıklaması geldi. Abdürrahim Albayrak, hastaneden taburcu olduğunu ve tedavisinin kalan kısmının evde devam edeceğini duyurdu. İşte Galataray camiasını yakından ilgilendiren bu son dakika haberiyle ilgili ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2020 16:29
Değiştirme Tarihi: 31.03.2020 16:29
Koronavirüs nedeniyle tedavi altında olan Abdürrahim Albayrak taburcu olacağını duyurdu

Galasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, 14 gün önce Covid-19 testinin pozitif çıkması sonucu hastanede karantina ve tedavi altına alınmıştı. 

O günden bu yana tedavisi süren Abdürrahim Albayrak, hastaneden taburcu olacağını Twitter hesabından duyurdu. 

"14 gündür Koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğümüz hastaneden bugün taburcu oluyoruz. Tedavimin kalan kısmına evde devam edilecek. Benimle özveriyle ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına, aileme, dualarını esirgemeyen sizlere çok teşekkür ediyor; tüm hastalara acil şifalar diliyorum." ifadelerini kullanan Abdürrahim Albayrak'ın bu mesajı kısa sürede binlerce beğeni almıştı

FATİH TERİM VE YUSUF GÜNAY DA TABURCU OLMUŞTU

Galatasaray'da koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim ve Yusuf Günay da tedavi gördükleri hastaneden dün taburcu edilmişti. 

Fatih Terim'in tedavisine evinde devam edileceği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verilmişti.

"Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşmeyle tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle."