Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Koray Günter, Bursa'yı da yaktı

Koray Günter, Bursa'yı da yaktı

Thun maçında çapraz bağları kopan Koray’ın sakatlığı Bursaspor’da da üzüntü yarattı. Hamzaoğlu’nun çok istediği genç futbolcunun, İsviçre dönüşü büyük ihtimalle yeşil-beyazlılara kiralanacağı ortaya çıktı.

15.07.2016 04:44

İsviçre ekibi Thun ile önceki gün yapılan özel maçta sağ diz ön çapraz bağları kopan Koray Günter’in kamp dönüşü Bursaspor’a transferinin gündemde olduğu öğrenildi.

Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre’de sürdüren Cim-Bom’da, Koray’ın ağır sakatlığı büyük üzüntü yaratırken, genç oyuncuyla ilgili bir gerçek daha gün yüzüne çıktı. Galatasaray’ın eski hocası olan Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun, Koray Günter’in transferini çok istediği ve önceki akşama kadar iki kulüp arasındaki görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği belirlendi.

Şubat’a kadar yok
Teknik Direktör Jan Olde Riekerink’in talebiyle, Bursaspor’a transferi kamp dönüşüne bırakılan 22 yaşındaki futbolcunun oynayabileceği bir kulübe gitmek istediği ve bu yüzden yeşil-beyazlılara kiralanmasına yönetimin sıcak baktığı dile getirildi. Ancak Koray’ın yaşadığı ağır sakatlık bütün hesapları bozdu.

Genç oyuncunun Şubat ayına kadar sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle Bursaspor’a transferi suya düştü.

Yorumlar | 0
üye profil