Konyaspor maçı ardından konuşan Fatih Terim merak edilen soruya yanıt verdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor'u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Terim, ilk yarıdaki oyunu beğenirken, Avrupa Ligi mücadelesi ve Beşiktaş maçıyla ilgili de konuştu. 

Yayınlanma Tarihi: 17.10.2021 19:18
Değiştirme Tarihi: 17.10.2021 19:18
Konyaspor maçı ardından konuşan Fatih Terim merak edilen soruya yanıt verdi

İşte Fatih Terim'in açıklamaları;

Yaptığımız küçük bir değişiklik, ilk yarıda bizi çok pozitif oynattı. İlk devre bence olağanüstü bir oyun oldu bizim adımıza. Bayağı pozisyon bulduk, bunların herhangi birini gole çevirmemiz gerekirdi. Bunlardan birini gole çevirseydik başka bir oyun oynanacaktı.

FARKLI ALMALIYDIK

İlk yarı neticeyi farklı olarak almalıydık. İkinci yarı, herhalde bir koruma içgüdüsüne dönüştü. Bazı oyuncularımızı değiştirdikten sonra oyun bize geçer gibi oldu ama esasında top Konyaspor'daydı

YAKIN GELECEKTE YAPARIZ

Şimdi Rusya'ya moralli gideceğiz. Galatasaray seyircisine daha fazla iyi oyun, daha fazla gol seyrettirmek isterdik ama bunları da yaparız yakın bir gelecekte.

BEŞİKTAŞ MAÇINDA OYNAR

Sacha Boey'i Rusya'ya götüreceğiz. Marsilya'daki gibi bir sıkıntı yaşarsak daha kötü olur diye bir düşünce var, oynayabilecek seviyedeyse oynatmak istiyoruz. Boey en kötü Beşiktaş maçında oynar
 

İlgili Sayfalar: Spor