Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kolbeinn Sigthorsson 4 hafta yok!

İzlanda Milli Takımı kampında sol dizinde yaşadığı problem nedeniyle İstanbul'a dönen ve ameliyat olan Kolbeinn Sigthorsson'un 4 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

06.09.2016 00:01

Galatasaray Kulübü, İzlanda Milli Takımı kampında sol dizinde yaşadığı problem nedeniyle İstanbul'a dönen Kolbeinn Sigthorsson'un sol diz iç menisküsünde yırtık tespit edildiği bildirildi. 

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;
"İzlanda Milli Takımı kampında sol dizinde yaşadığı problem nedeniyle İstanbul'a dönen Kolbeinn Sigthorsson'un sağlık ekibimiz tarafından yapılan tetkikleri sonucunda sol diz iç menisküsünde yırtık tespit edilmiştir. Oyuncumuz Kolbeinn Sigthorsson, bu akşam sponsor hastanemiz Liv Hospital'da Doç. Dr. Uğur Haklar ve kulüp doktorumuz Yrd. Doç. Dr. Yener İnce tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyon geçirmiştir. Sağlık durumu iyi olan oyuncumuzun yarın hastaneden taburcu edilmesi planlanmıştır."

 4 hafta yok
Golcü futbolcunun sahalardan 4 hafta uzak kalacağı öğrenilirken bu sakatlığından dolayı 5. haftada oynanacak Beşiktaş derbisini kaçırabileceği belirtildi.

Yorumlar | 0
üye profil