Kısa sürede sildi... Mbaye Diagne'den garip Instagram paylaşımı!

Galatasaray'ın forvet oyuncusu Mbaye Diagne, Instagram hesabından Türkçe bir paylaşımda bulundu. Diagne, yaptığı tuhaf paylaşımı daha sonra kaldırdı. Diagne daha sonra, paylaşımın düzgün halini yeniden paylaştı ve asıl anlatmak istediğinin ne olduğu ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 15:33
Değiştirme Tarihi: 13.01.2021 15:41
Kısa sürede sildi... Mbaye Diagne'den garip Instagram paylaşımı!

Dün Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelen ve rakibini eleyen Galatasaray'da Senegalli forvet, maçtan bir kareyi Instagram hesabından paylaşıp, Türkçe bir not yazdı. Diagne, paylaşımını kısa süre içerisinde Instagram hesabından kaldırsa da rüyasını anlattığı ifadeler sosyal medyada geniş yer buldu.

Diagne'nin paylaşımında tam olarak kullanılan ifadeler, "Bu gece hayal ettim, ben Diagne dedikten sonra bay Terim ile ağladıktan sonra eve 3 kupa getirdim. Her şey için teşekkür ederim ama şimdi yorgunum seni eğitmeye devam etmek istemiyorum, güzel ailemle ağlamaya başladıktan sonra evde kalmak istiyorum" şeklindeydi. 

Diagne'nin bu paylaşımda ne dediği anlaşılmazken, paylaşım kısa süre sonra kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DİAGNE'DEN YENİ PAYLAŞIM

Diagne, tuhaf paylaşımını sildikten sonra, yeni bir paylaşım yaptı ve ne anlatmak istediği böylece ortaya çıktı. Diagne'nin gördüğü rüyayı anlatmak istediği anlaşıldı. İşte o paylaşım

Haber ile ilgili metin girin!.

Galatasaray'ın Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'u penaltılar sonucunda elediği maçın ardından Fatih Terim, "Bugün açıkçası çok derin bir yalnızlık hissettim. Ben burada kişilere değil gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Galatasaray'a emeğim var. O sözüm de Galatasaray'a. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Onun için sözüm sözdür. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağolsun, canınız sağolsun demek en doğrusu" şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.