Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kimseye yok Serdar'a var

Kimseye yok Serdar'a var

Dursun Özbek yönetimi, kupa gelirlerinin düşük olması nedeniyle yeni aldığı futbolcuların sözleşmelerine bu maçlar için prim koymadı. Sadece Serdar Aziz bu uygulamanın dışında tutuldu ve prime hak kazandı.

26.10.2016 01:42

DÜN gecenin tek kazananı o! Galatasaray ile yeni sözleşme imzalayan hiçbir takım arkadaşı para kazanamadı bir tek Serdar Aziz prim aldı.Ziraat Türkiye Kupası üçüncü turunda Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımı Dersimspor ile karşılaşan Galatasaray’da ilk 11’de yer alan olan bir çok futbolcu maç başı ücreti almadı.Nedeni ise şu...

Özbek yönetimi geçen yıl aldığı karar ile Türkiye Kupası gelirlerinin düşük olması nedeniyle, transfer ettiği ya da kontrat yenilediği isimlerin sözleşmelerinden kupa maçları için prim uygulamasını çıkardı.

4.5 MİLYON EURO’YA GELDİ
Geçen yıldan itibaren yeni transferlerin sözleşmelerine Türkiye Kupası için maç başı ücret ödemesi konulmadı.Yalnızca Serdar Aziz bu uygulamanın dışında tutuldu.

Serdar haricinde dün akşam Dersim maçında ilk 11’de forma giyen 5 yeni transfer maç başı ücreti almadı.

4.5 milyon Euro bedelle alınan ve kendisine bu anlamda ayrıcalık tanınan Serdar Aziz dün 9 bin Euro prim kazandı. Yıldız oyuncu, bundan sonraki tüm kupa maçlarında da forma giymesi halinde prim almaya devam edecek.

Yorumlar | 0
üye profil