Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor arasında küfürlü tartışma!

Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor arasında küfürlü tartışma!
Yayınlanma Tarihi: 21.10.2019 12:54 | Değiştirme Tarihi: 21.10.2019 12:54

Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor arasındaki tartışma bitmek bilmiyor. Dünyaca ünlü 2 UFC dövüşçüsü yine birbirini kızdıracak cümleler kullandı.

Khabib Nurmagomedov'un Conor McGregor'ı yendiği dövüşten bugüne, ikili arasındaki gerilim bitmiyor. Dövüş tarihinin en önemli maçlarından birisi olarak gösterilen maçta Khabib, Conor'u mağlup etmişti.

Ardından ikili arasında yaşanan kavga, en az maç kadar konuşulmuştu. Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov'dan rövanş talebi istese de şu ana kadar istediğini alamadı. İkili arasındaki gerilim, sosyal medyaya da yansıdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İrlandalı dövüşçü Conor McGregor, Twitter'dan Khabib Nurmagomedov'a 'Adam değilsin' yorumunda bulundu. Conor'un bu tweeti Rusça atması da dikkat çekti. Khabib ise Conor'un bu yorumuna ''Bu adam tam bir fiyasko'' cevabı verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından McGregor, tartışmanın boyutunu büyüttü ve ''Moskova'da görüşürüz seni pislik'' dedi. Son olarak Khabib Nurmagomedov, ''Tecavüzcülerin Moskova'da işi yoktur. Sen bir tecavüzcüsün. Adalet yerini bulacaktır!'' şeklinde yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

McGregor hakkında tecavüz suçlaması yapılmıştı ve davası hala sürmekte... Birbirine 'düşman' gözüyle bakan ikilinin tekrar dövüşüp dövüşmeyeceği merakla bekleniyor.

Khabib, geçtiğimiz günlerde rövanş isteği üzerine 'Ondan daha fazla hak edenler var, onlarla dövüşeceğim.' demişti.