Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Keşke Valencia parayı yatırmasa

Keşke Valencia parayı yatırmasa

Finansal Fair Play konusunda problem yaşayan Valencia, Luis Nani’nin serbest kalma bedelini en geç bugün bankaya yatırmak zorunda. Aksi takdirde Fenerbahçe, Euro 2016’da parlayan yıldızı için istediği rakamı belirleyebilecek.

30.06.2016 01:46

FENERBAHÇE’de Nani için Valencia Kulübü bekleniyor. 8.5 milyon Euro’ya serbest kalma opsiyonu bu akşam bankaların kapanması ile birlikte son bulacak olan Portekizli yıldız için artık saatler sayılıyor. Oyuncu ile anlaşma yapan Valencia Kulübü 8.5 milyon Euro’yu ödemek için farklı ödeme planları sunsa da bunlar kabul edilmedi.Sarı lacivertli kulüp bu parayı peşin olarak isterken FFP sorunu olan Valencia çıkmaza girdi. Sarı lacivertli kulüp geri adım atmayarak Valencia’nın parayı ödemesi için beklemeye geçti.

15 MİLYON EURO HAYALİ
F.BAHÇE Nani’yi 8.5 milyon Euro’ya satarsa buradan gelecek para ile 10 numara transferini bitirecek. Olur da bugün Valencia parayı ödeyemezse sarı lacivertliler, Euro 2016’da başarılı olan Nani için 15 milyon Euro’ya satış planları yapıyor. Valencia parayı yatırmazsa, F.Bahçe Nani için başka kulüplerin devreye girmesi beklenecek. F.Bahçe, yıldız futbolcunun kalmayı düşünmesi halinde de bu duruma ‘hayır’ demeyecek.

MENAJERLERİN NANİ'YE BİÇTİĞİ DEĞERLER
ÇİN'E GİDERSE YÜKSELİR
BEN bonservisinin çok fazla çıkacağını düşünmüyorum. 10 milyon Euro civarında olacağını düşünüyorum. Çin’e giderse daha yüksek olur. (Batur Altıparmak)
12-15 MİLYON EURO EDER
ŞU anda Portekiz’in Avrupa Şampiyonası’ndaki başarısına göre fiyatı artar... Bana kalırsa 12 ila 15 milyon Euro arasında değere ulaşabilir. (Ogün Erdem)
DEĞERİ EN AZ 15 MİLYON EURO
AVRUPA Şampiyonası’nda ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu bir kez daha herkese gösterdi. Bence değeri en az 15 milyon Euro eder. (Erdinç Şehit)

Yorumlar | 0
üye profil