Kayserispor kazanamamanın üzüntüsünü yaşıyor

Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme,"Evimizde oynadığımız müsabakayı kazanmak istiyorduk ama maalesef olmadı" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.03.2015 22:20
Değiştirme Tarihi: 18.03.2015 22:20
Kayserispor kazanamamanın üzüntüsünü yaşıyor

Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Medicana Sivasspor ile 1-1 berabere kalmalarına ilişkin, "Evimizde oynadığımız müsabakayı kazanmak istiyorduk ama maalesef olmadı" dedi.

Seçme, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, taraftarları önünde maç kazanamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

İyi oynadıklarını ancak galibiyete ulaşamadıklarını anlatan Seçme, "Evimizde oynadığımız müsabakayı kazanmak istiyorduk ama maalesef olmadı. 11'e 11'ken de 11'e 10'ken de üstün olan taraf bizdik. Pozisyonlara da girdik ancak değerlendiremedik" diye konuştu.

Maçın hakemini eleştiren Seçme, sözlerini şöyle tamamladı:

"Benim üzüldüğüm konu şu. Dakika 80 olmuş rakip takımın kaleci antrenörü kendi kalecisinin arkasına geçmiş kalecisine 'yat, yat" diyor. Hakemler de buna müsaade ediyor. Türk futbolu böyle gelişmez. Hakemlerimiz futbol oynayana değil, futbol oynamayana prim veriyor. Neticede de böyle skorlar çıkıyor. Bundan sonra Sivas'taki maça bakacağız. İnşallah orada galip gelip turu geçmek istiyoruz."