Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Kayıpların telafisi var'

'Kayıpların telafisi var'

Şenol Güneş, yenilgiyi hak etmediklerini söyleyip umut verdi

23.08.2015 01:37

Hücum ettiğimizde girdiğimiz pozisyonları gole çevirebilsek oyun lehimize dönerdi. Quaresma’nın kartı ile ilgili konuşacak bir şey yok. Attığımız golü de vermeyebilirdi hakem. Neden verdi bilmiyorum.” Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ortaya koydukları futbolla kaybetmeyi hak etmediklerini söyledi. Karşılaşmaya iyi başladıklarını ve 15 dakika oldukça iyi bir oyun ortaya koyduklarına da değinen Güneş, sözlerine şöyle devam etti: 

 ‘10 DAKİKADA DÜŞTÜK’ 

“Oyuna iyi başladık seyircimiz de destek oldu ilk 15 dakika iyiydi ama sonrasında rakip oyuna ortak oldu. Genel olarak bakıldığında kaybetmeyi hak etmediğimizi düşünüyorum. İkinci yarı rakibimizden sayıca fazla olduğumuz halde golü yedik. Hücum ettiğimizde girdiğimiz pozisyonları gole çevirsek oyun lehimize dönerdi. Kırmızı kart ile ilgili konuşacak bir şey yok. Attığımız golü de vermeyebilirdi hakem. Neden verdi bilmiyorum. Hata biz yaptık.

 Oyunun başında hakemin oyun akıcılığını verilmeyen faullerle kestiğini düşünüyorum. Golü bulduktan sonra o hızımızı devam ettiremedik. 10 kişi kaldık. Son 10 dakika oyundan düştük. Son 10 dakika rakibimiz üstündü. Oyuncularım 10 kişi kalmalarına rağmen iyi mücadele ettiler. Gökhan Töre’nin pozisyonu müsait bir pozisyondu. Ama Gökhan sağ ayağını kullanamadığı için golü yapamadı. Bizim için kaybedilen puanların telafisi vardır. Taraftarımıza layık olmaya çalışacağım.”  

Yorumlar | 0
üye profil