Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kasımpaşa 17 futbolcusunu gönderiyor!

Lacivert-beyazlı kulübün yönetim kurulu, 17 futbolcuyla yollarını ayırma kararı aldı. Babel, Veysel Sarı, Barış Başdaş, Tunay Torun, Adem Büyük, Malki, Isaksson, Castro, Ferhat Kiraz, Orhan Şam, Yusuf Mersin ve Kubilay Aktaş'tan kendilerine kulüp bulmaları istendi. İlhan Eker, Sancak Kaplan, Alpaslan Öztürk, Atila Turan ve Dvali'nin sözleşmeleri yenilenmeyecek.

01.06.2015 13:14

Spor Toto Süper Lig'de sezonu 13. sırada tamamlayan  Kasımpaşa, kadrosunda büyük bir değişime gitme kararı aldı. AA muhabirinin lacivert-beyazlı kulüpten aldığı bilgiye göre Kasımpaşa  Yönetim Kurulu, teknik direktör Önder Özen'in raporu doğrultusunda 17 futbolcuyla  yollarını ayırmaya karar verdi. Yönetim kurulu, sözleşmeleri devam eden Ryan Babel, Veysel Sarı, Barış  Başdaş, Tunay Torun, Adem Büyük, Sanharib Malki, Andreas Isaksson, Andre de  Castro, Ferhat Kiraz, Orhan Şam, Yusuf Mersin ve Kubilay Aktaş'tan kendilerine  kulüp bulmalarını istedi. Sözleşmeleri biten İlhan Eker, Sancak Kaplan, Alpaslan Öztürk, Atila  Turan ve Dvali ile de devam edilmeme kararı alındı.

Kadroda 7 futbolcu kaldı 

Kasımpaşa Kulübü'nün aldığı karara göre, mevcut kadrodan 7 oyuncu ile  devam edilecek. Teknik heyet, mevcut kadrodan kaleci Ertaç Özbir ile Ryan Donk, Erhan  Kartal, İsmail Ayaz, Oscar Scarione, Eren Derdiyok ve Bartu Kurtuldu'nun  kalmasını istedi.

 Ayrıca Osmanlıspor'da kiralık olarak forma giyen Kerem Şeras, yeni  sezon için kadroya dahil edilecek.

Babel kendi ayrılmak istedi 

Kasımpaşa'nın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel'in Galatasaray ya da  Beşiktaş'a transfer olmak için ayrılmak istediği öğrenildi. Kulüp yönetiminin kalmasını istediği Hollandalı futbolcunun,  Galatasaray ve Beşiktaş ile transfer görüşmesi yaptığını ifade ettiği, bunun  üzerine de kendisiyle devam edilmeme kararı alındığı kaydedildi. Bu arada teknik direktör Önder Özen'in transfer çalışmaları için  önümüzdeki günlerde yurt dışına gideceği belirtildi. 

Yorumlar | 0
üye profil