Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hikmet Karaman’dan Pereira’ya cevap…

Hikmet Karaman’dan Pereira’ya cevap…

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Fenerbahçe maçının ardından konuştu.

24.08.2015 00:36

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Karaman, Pereira ve Diego’nun ‘zemin kötüydü’ eleştirilerine de yanıt verdi.

İŞTE KARAMAN’IN SÖZLERİ…

“Saha ile ilgili güzel konulara değindiler. Önce stadyumun ismi Çaykur Didi Stadı oldu. Kalelerin arkasında 4 panel var. 4 panel bir Fenerbahçe’de var, bir de bizde. 500 bin euro gibi bir rakam verdik. Hem sahaya, hem de antrenman yaptığımız yerlere masraf ettik. Olağanüstü. Biz kamptan bir geri geldik, sanki sahalar kazma ile kazılmış. Çimcilere çok kızdım. Baya bir araştırma yaptık. Çay mevsimi, herhalde o bacalardan çıkan is mi, duman mı ne sahaları öldürüyor. Mümkün değil bu sahanın bu hale gelmesi. Bu enformasyonu vereyim.

MAÇTAKİ PENALTI OLAYI…

“Takım konuşmasında penaltı konusunu düşündük. Kim atacak diye düşündük. Teknik ekiple yaptığımız iştişarede önce penaltı olsun dedik. Kararı ben vereceğim dedim. Taktik toplantısında da bunu vurguladık. Bugün öyle bir olaylar oldu ki, sen at dedim Kweuke’ye, o Deniz’e verdi. Maç 1-1 bitse dahi, ilerleyen zamanlarda çok kırılgan olaylara sonuç verecek olaylar gelişti. Leo da kaçırabilirdi. Bu takım olgusunu pozitif yönde geliştirir. ”

“VAN PERSIE ETKİLİ OLMASA DA…”

“Van Persie oyunda etkili olmasa dahi, bir döndü gol. Büyük takımlar kötü oynasalar dahi, gol yapabiliyorlar. Kulübeye baktığınız zaman, oyunu değiştirecek güçleri var. Genel olarak iyi mücadele ettik. Tabii ki eksiklerimiz var. 2 maç, 4 puan iyi bir başlangıç. Fenerbahçe’yi de kutluyorum”

Yorumlar | 0
üye profil