Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kaptan ateş hattında

Kaptan ateş hattında

Sezona formsuz başlayan milli yıldız, Lassana Diarra’nın transfer edilmesi durumunda kulübeye en yakın isim olacak. Fransız yıldızın gelmesi halinde teknik direktör Jan Olde Riekerink orta sahada Tolga Ciğerci ile birlikte Diarra’ya şans vermeyi planlıyor.

25.08.2016 01:21

LASSANA Diarra imzayı atarsa kaptan Selçuk İnan, kulübenin favori adayı olacak. Karabükspor maçında Galatasaray’ın ortaya koyduğu kötü futbol sarı kırmızılı teknik heyet ve sportif AŞ yönetim kurulu tarafından masaya yatırıldı. Rakibi karşısında hiç varlık gösteremeyen ve yönetiminde tepkisini alan bir futbol ortaya koyan Galatasaray’da oklar Selçuk İnan ve Wesley Sneijder üzerinde toplandı. İki futbolcunun da Karabükspor karşısında sergilediği futbola kırık not verilirken Selçuk ve Sneijder’ın orta sahada ağır kaldığı görüşü öne çıktı.

SNEİJDER UYARILACAK
Sneıjder’ın da eski performansının uzağında olduğu, Riekerink’in Hollandalı yıldızla görüşüp oyununu üst seviyeye çekmesi adına harekete geçmesi kararı alındı. Selçuk’un ise performans olarak düşüşte olduğu ve orta sahada ağır kalıp takımı yavaşlattığı, eski futbolunun çok uzağında olduğu fikri öne çıktı. Jan Olde Riekerink’in ise bu bölgede en çok Tolga Ciğerci’yi beğendiği ve Lassana Diarra’nın gelmesi halinde ise ilk 11’de takımdan kesmeyi planladığı ismin Tolga değil Selçuk İnan olduğu ortaya çıktı.

TOLGA’NIN ARTISI DİNAMİZMİ
TOLGA Ciğerci’nin enerjisi, dinamizmi ve pres gücü ile Galatasaray’a büyük katkı vereceğine inanan Riekerink, Diarra transferinin gerçekleşmesi halinde orta saha kurgusunda öncelikli olarak Tolga-Diarra ikilisine şans vermeyi planladığı öğrenildi. Selçuk’un ise 5 yıldır tam 216 maçta 50 gol, 54 asistle kırılması zor bir performansa imza attığı Galatasaray’da ilk kez performansı nedeni ile yedek kulübesine oturması da gündeme gelmiş oldu. Selçuk İnan, eğer oyununu üst seviyeye çekemezse Diarra’nın kulübeye gönderdiği isim kaptan olacak.

 

Yorumlar | 0
üye profil