Kadro dışı bırakılan Nzonzi'den flaş hamle... | Nzonzi neden kadro dışı bırakıldı?

Kadro dışı bırakılan Nzonzi'den flaş hamle... | Nzonzi neden kadro dışı bırakıldı?
Yayınlanma Tarihi: 14.12.2019 11:59 | Değiştirme Tarihi: 14.12.2019 11:59

Galatasaray'ın Fransız orta sahası Steven Nzonzi'nin yapılan açıklama sonrası süresiz kadro dışı bırakıldığı belirtildi. Kişisel Instagram hesabından Galatasaray'la ilgili tüm paylaşımları silen Nzonzi'nin neden kadro dışı kaldığı da büyük merak konusuydu. İşte tüm yaşananlar...

Galatasaray’da süresiz kadro dışı bırakıldığı açıklanan Steven Nzonzi Instagram hesabından Galatasaray ile ilgili tüm paylaşımlarını sildi.

Nzonzi’nin daha önceden Galatasaray formalı olan profil resmini değiştirdiği gözlenirken ayrıca Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları da sildiği ortaya çıktı.

Fransız orta sahanın ayrıca Galatasaray’ın resmi hesabını da takipten çıkarttığı görüldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

NZONZİ NEDEN KADRO DIŞI BIRAKILDI?

Nzonzi'nin Ankaragücü maçında 11'de oynamayacağını öğrenince bir şey söylemeden idmanı bırakması ise kadro dışı kalmasına sebep oldu.

Sebebsiz yere antrenmanı bıraktı

Avrupa'da kabus yaşayan ve gözünü Süper Lig'e çeviren Galatasaray, Ankaragücü maçı hazırlıklarına hız kesmeden başlarken bugün kritik mücadelenin taktik provası yapıldı. Fatih Terim tarafından çift kale maçta yedek kadroda yer alan Nzonzi, bu karardan pek memnun kalmadı. İsteksiz bir görüntü ortaya koyan Nzonzi, sebebsiz yere antrenmanı bırakınca kadro dışı bırakıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk devrenin kalan haftalarında forma giymesi beklenmeyen 30 yaşındaki orta saha oyuncusunun, ara transferde kontratının feshedileceği tahmin ediliyor. Fransız oyuncu, bu sezon Galatasaray formasıyla 10 Süper Lig, 5 Şampiyonlar Ligi maçına çıktı.