Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kadıköy'de yönetim istifa sesleri!

Kadıköy'de yönetim istifa sesleri!

Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ile 1-1 berabere kalmasının ardından taraftarlar protestoda bulundu. Taraftarların tepkisi stat dışında da devam etti. Taraftarlar önce takımı yuhalayıp ardından yönetim istifa diye slogan attı.

16.10.2016 19:00

Fenerbahçe'nin Aytemiz Alanyaspor ile 1-1 berabere kalmasının ardından taraftarlar protestoda bulundu. Taraftarların tepkisi stat dışında da devam etti. Taraftarlar önce takımı yuhalayıp ardından "yönetim istifa" diye slogan attı.

Alınan beraberlik ve ligdeki puan durumundan memnun olmayan taraftarlar yönetimi istifaya çağırdı.Maçın bitiş düdüğü ile birlikte tribünlerdeki sarı-lacivertli taraftarlar önce takımı yuhalayıp ardından yönetim istifa diye slogan attı.Ligin henüz 7. haftasındaki bu protesto kulüp tarihindeki en hızlı tepkiler arasına girdi.TARAFTARLARIN TEPKİSİ STAT DIŞINDA DA DEVAM ETTİTaraftarlar tepkilerine stat dışında da devam etti. Sarı-Lacivertli taraftarlar takımdaki gidişatı başarısız bulduklarını ve en büyük suçlunun yönetim olduğunu dile getirdiler.

Yorumlar | 0
üye profil