Juventus Sportif Direktörü, Merih Demiral için verilen kararı resmen açıkladı: Planlarımızı onun üstüne yaptık

Yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası formayı yeniden kapan milli yıldızımız Merih Demiral için, kulübü Juventus'tan önemli bir açıklama geldi. Sportif Direktör Fabio Paratici, Juventus'un planlarını Merih Demiral'ın üzerine yapıldığını, Merih'in satışının söz konusu olmadığını ifade etti. Takımın süper starı Cristiano Ronaldo ile ilgili de konuşan Paratici, Portekizli yıldızla yola devam edileceğini söyledi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.11.2020 11:13
Değiştirme Tarihi: 23.11.2020 11:13
Juventus Sportif Direktörü, Merih Demiral için verilen kararı resmen açıkladı: Planlarımızı onun üstüne yaptık

Son dakika haberine göre, ağır sakatlık yaşayan milli futbolcu Merih Demiral'ın geleceğinin Juventus'ta olduğu açıklandı. Konuyla ilgili konuşan Juventus Sportif Direktörü Fabio Paratici, Merih için sezon başında büyük teklifler aldıklarını ancak tavırlarının net olduğunu söyledi. 'Merih bizim gelecek planlarımız arasında yer alıyor' diyen Paratici, uventus'a verdiği enerji tam da bizim aradığımız gibi. Ağır bir sakatlık döneminden geçti ancak fiziksel olarak çok iyi durumda ve her geçen gün daha da iyi olacak. Planlarımızı Merih üzerine yaptık ve transfer süreci ne şimdi ne de gelecekte bizim için bir opsiyon değil" dedi.

Cristiano Ronaldo hakkında da konuşan Paratici, "Cristiano bizimle kalacak. Her zaman transfer söylentileri çıkıyor ve biz artık bunu normal karşılıyoruz. Ne Cristiano'nun ne de Juventus kulübünün transfer süreci hakkında bir kararı yok. Cristiano'nun geleceği Juventus'ta olmaya devam edecek" şeklinde konuştu.

Etiketler: Merih Demiral