Josef de Souza'dan ayrılık sinyali

Josef de Souza'dan ayrılık sinyali
Yayınlanma Tarihi: 18.12.2017 09:52 | Değiştirme Tarihi: 18.12.2017 09:52

Fenerbahçe'de Josef de Souza akılları karıştırdı. Yıldız oyuncu takımdan ayrılabileceğini söyledi...

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, kendisi ve takım için iyi bir teklif gelmesi halinde transfer olabileceğini söyledi.

Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza, Brezilya basınına bir röportaj verdi.
 
Sarı-lacivertli takımda iyi bir dönem geçirdiğini kaydeden Josef, “Fenerbahçe’de iyi iş çıkarıyorum. Dolayısıyla burada yaptıklarımdan dolayı, beni kadrosuna katmak isteyen takımlar olması doğal” diye konuştu. 

Menajerinin transfer işleriyle ilgilendiğini belirten Brezilyalı futbolcu, “Şu an için somut bir kontak yok. İstanbul’u ve Fenerbahçe’yi seviyorum. Hem kulüp hem benim için iyi bir teklif gelirse ayrılabilirim. Aksi halde kalırım, burada mutluyum” dedi.  
 
Türkiye’de ezeli rekabetlerin sahada bittiğini anlatan sarı-lacivertli yıldız şöyle devam etti: “İstanbul’da derbi günleri büyük bir hareketlilik oluyor. Günler öncesinden büyük maç konuşulmaya başlanıyor, sokakta yürüyemez hale geliyorsunuz. Neyse ki rekabet sahada kalıyor, Türkiye’de özel hayatımı etkilemiyor. Galatasaray ve Beşiktaşlılar benimle fotoğraf çekilmek için yanıma geliyor.” (Milliyet)