Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jose Sosa için Milan 7.5 milyon Euro önerdi

Jose Sosa için Milan 7.5 milyon Euro önerdi

Milan yönetimi, Jose Sosa için daha önce yaptığı 6 milyon Euro'luk teklifi 7.5 milyon Euro'ya yükseltti.

14.08.2016 09:50

Beşiktaş'ta, transfer konusunda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Forvet için Loic Remy, Mario Gomez, Christian Benteke, Vincent Aboubakar; stoper mevkii için de Brezilyalı Gil ile görüşmelerini sürdüren siyah beyazlı yönetim, diğer yandan Jose Sosa ile uğraşıyor.

Türkiye'de son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle eşinin büyük korku yaşadığını gerekçe gösteren Sosa, kendisine talip olan Milan'a gitmek istediğini bildirmiş ancak daha sonra ikna edilerek takıma katılmıştı.

Fakat son 24 saatte her şeyin değiştiği iddia edildi. Hürriyet Gazetesi’n,in haberine göre; Arjantinli futbolcunun transferinde ısrarcı olan Milan yönetiminin, daha önce yaptığı 6 milyon Euro'luk teklifi 7.5 milyon Euro'ya (24.8 milyon TL) yükselttiği ve bunun sonucunda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Jose Sosa ile de daha önceden anlaşmaya varan İtalyan ekibinin önümüzdeki hafta içinde Beşiktaş'tan oyuncunun bonservisini alarak transferi kesinleştireceği ifade edildi.

Arjantinli yıldızı satmamak için uzun süre direnen siyah beyazlılar, Milan'ın parayı kısa vadede ödeyeceğini taahhüt etmesi sonrasında tutumunu değiştirip, transfere onay verdi. Siyah beyazlılar, Sosa'nın satışından gelen parayı forvet transferinde kullanacak.

Yorumlar | 0
üye profil