Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jose Sosa Arjantin'e dönüyor

Jose Sosa Arjantin'e dönüyor

7.5 milyon Euro'ya transfer olduğu Milan'da dikiş tutturamayan Jose Sosa'nın devre arasında Arjantin'e döneceği iddia edildi.

03.11.2016 13:49

Beşiktaş'tan sezon başında ayrılan ve 7.5 milyon Euro bonservis bedeliyle İtalya'nın Milan takımına transfer olan Jose Sosa, yeni takımında dikiş tutturamadı. Önceki günlerde Arantin kulüplerinden Estudiantes'le görüştüğü ifade edilen Sosa'nın transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

Arjantin basını, Estudiantes'in eski oyuncusu Sosa'yla ilgilendiğini açıklamıştı. Sosa'nın Milan'da rahatsız olduğunu aktaran Ole gazetesi, futbolcuyla ilgili yeni bir gelişmeyi kaleme aldı.

Beşiktaş'tan flaş Gomez açıklaması

Milan Kulübünün Sosa'yı gönderme kararı aldığını iddia eden Arjantin basını, oyuncunun devre arasında Arjantin'e gelebileceğini ifade etti.

Beşiktaş'ta oynadığı dönemde de Estudiantes'e transferi gündemde olan futbolcunun Sebastian Veron'la görüşmelerini sürdürdüğü ve taraftarların anlaşması halinde transferin gerçekleşmesinin muhtemel olduğu ifade edildi.

Milan forması altında 4 maça çıkan Jose Sosa, 166 dakika sahada kalırken ne bir gol ne de bir asist üretebildi. (Ajans Beşiktaş)

Yorumlar | 0
üye profil