Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jose Rodriguez'den yeni takımına övgü!

Jose Rodriguez'den yeni takımına övgü!

Galatasaray'ın Real Madrid'den transfer ettiği Jose Rodriguez, Sarı Kırmızılı takımın dünyanın en iyi takımı olduğunu, ikinci olarak de Real Madrid'i gördüğünü söyledi.

16.08.2015 13:27

"Dünyanın en iyi takımı Galatasaray, sonra Real Madrid"

Son şampiyon Galatasaray'ın Real Madrid'den 4 yıllığına kadrosuna kattığı 20 yaşındaki futbolcusu Jose Rodriguez, ülkesi İspanya'nın AS gazetesine röportaj verdi.  Genç orta saha oyuncusu, İstanbul'da mutlu olduğunu, takımdaki arkadaşlarından ve Hamza hocadan memnun olduğunu söyledi. Amacının bir an önce takıma adapte olmak istediğini ifade eden İspanyol futbolcu, Hamza Hamzaoğlu'nun takımdaki herkese eşit davrandığını ifade etti.

"Galatasaray taraftarına hayran kaldım"

Haftaiçinde eski takımı Real Madrid ile maç yapacaklarını öğrenince çok mutlu olduğunu söyleyen Rodriguez, Eflatun Beyazlı takımın taraftarlarının sevgisinden ötürü teşekkür etti ancak Galatasaray taraftarına hayran kaldığını ve Arena'da büyük destekleri olacaklarını belirtti 

"Her şeyimi Mourinho'ya borçluyum"

Rodriguez, "Bana göre dünyanın en iyi kulübü Galatasaray, sonra Real Madrid 2. Her şeyimi Mourinho'ya borçluyum. Altyapıdan alıp A Takıma koydu. Yeteneğime güvendiğini söylerdi çok teşekkür ediyorum." ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

Yorumlar | 0
üye profil