Jose Mourinho için devredeler!

Jose Mourinho'nun yeni takımı hakkındaki söylentiler artıyor. Fransız L'equipe gazetesine göre, Portekizli çalıştırıcı için Paris Saint-Germain ve Roma devreye girdi.

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2019 15:13
Değiştirme Tarihi: 04.05.2019 15:13
Jose Mourinho için devredeler!

Jose Mourinho'nun yeni adresi hakkındaki iddialar her geçen gün artıyor. Aralık ayında Manchester United'la yollarını ayıran Portekizli teknik adam, yeni sezonda Paris Saint-Germain'in başına geçebilir. L'equipe gazetesinin haberine göre Mourinho, Fransız ekibine hayalini kurduğu Şampiyonlar Ligi'ni kazandırabileceğine inanıyor. Kulübün Sportif Direktörü Antero Henrique'yle de sıkı ilişkileri bulunan Portekizli çalıştırıcı, sezon sonunda Paris SaintGermain'le anlaşma sağlayabilir.

ROMA'YA ŞARTÖte yandan gazete, Mourinho'nun İtalyan devi Roma'yla görüştüğünü de yazdı. İddiaya göre takımın başına geçici olarak Claudio Ranieri'yi getiren Roma, Portekizli teknik adama 3 yıllık sözleşme önerdi. Taraflar anlaşmaya yakın olsa da Mourinho, kulübün Şampiyonlar Ligi'ne kalamaması halinde görüşmeleri durduracağını ifade etti. Daha önce, Haziran ayında yeni bir başlangıç yapmak istediğini belirten Jose Mourinho, dört kulübün teklifini geri çevirdiğini açıklamıştı. (NTVSpor)