Jeremain Lens'ten transfer açıklaması!

Jeremain Lens'ten transfer açıklaması!
Yayınlanma Tarihi: 23.07.2017 17:22 | Değiştirme Tarihi: 23.07.2017 17:23

Geçen sezon Fenerbahçe'de kiralık oynayan Jeremain Lens, sarı-lacivertlileri üzecek bir açıklama yaptı ve Sunderland'de kalabileceğinin sinyallerini verdi.

Fenerbahçe'deki kiralık sözleşmesinin ardından Sunderland'e geri dönen ve sarı-lacivertli takıma dönüp dönmeyeceği henüz belli olmayan Jeremain Lens'ten önemli açıklamalar geldi.

 

Fenerbahçe'nin yeniden kadrosuna katmaya için uğraştığı Jeremain Lens, hazırlık maçlarında başarılı bir performans gösterdiği Sunderland'de kalabileceğinin sinyallerini verdi.

 

Bu sezon Sunderland formasıyla oynadığı hazırlık maçlarında 4 gole imza atan Lens, son oynanan Bradford City maçının ardından konuştu ve ''Gol atmak her zaman güzeldir. Bazen çok güzel goller oluyor, bazen normal. Şanlıyım son attığım gol güzellerden bir tane oldu'' dedi.

 

''Şu an Sunderland'in oyuncusuyum...''

 

Performansını sürdürmek istediğini söyleyen Hollandalı oyuncu ''Kendimi hazır hissediyorum. Performansımı bu şekilde devam ettirmek istiyorum. Sezon öncesi en önemli olan şeylerden biri hazır olmak. Ben de çok çalışıyorum ve olabildiğimce hazır durumdayım'' ifadelerini kullandı.

 

Geleceği hakkında da ipuçları veren Lens, bu sezon İngiltere Championship'te mücadele edecek Sunderland'de kalabileceğinin sinyallerini ''Şu an Sunderland'in oyuncusuyum ve bu kulüp için her şeyi yapacağım. Mücadele etmeye ve takım için çok çalışmaya devam edeceğim. Gollerime de umarım devam ederim'' sözleriyle verdi.