Jefferson Lerma Galatasaray ile ilgili ilk kez konuştu: Henüz net bir şey yok

Son haftalarda adı sık sık Galatasaray ile anılan Kolombiyalı orta saha oyuncusu Jefferson Lerma'dan Galatasaray ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Bonservisi İngiliz ekiplerinden Bournemouth'ta bulunan 25 yaşındaki futbolcu, olası transferine dair, ülkesinin radyo istasyonuna bağlanıp canlı yayında konuştu. Jefferson Lerma Galatasaray transferiyle ilgili 'ciddi' bir gelişme yaşanmadığını belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 12:30
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 12:30
Jefferson Lerma Galatasaray ile ilgili ilk kez konuştu: Henüz net bir şey yok

Kolombiyalı orta saha oyuncusu Jefferson Lerma, Galatasaray ile ilgili ilk kez konuştu. Ülkesinde yayınlanan bir radyo programına bağlanan Lerma, Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiğini doğrularken, ciddi bir gelişme yaşanmadığını söyledi.

Şu anda Bournemouth ile bir sözleşmesi olduğunu belirten Lerma, henüz net bir şey olmadığını ve sezona takımıyla birlikte başlayacağını dile getirdi. 

25 yaşındaki isim, "Her şey Tanrı'nın ellerinde, ne olacağını göreceğiz. Transfer dönemi 5 Ekim'de bitecek ve ne olacağı belli değil. Her şey bir süreç. Tanrı, beni olmam gereken yere gönderecek." ifadelerini kullandı.

Sözleşmesi 2023 yılına kadar devam edecek olan Lerma, 2018'de 28 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuştu. Bu sezon 33 maça çıkan Lerma, 1 gol 2 de asist yaptı.