Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Jason Denayer, Beşiktaş'a önerildi!

Beşiktaş, geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Jason Denayer'i transfer etmek için girişimlere başladı.

27.07.2016 13:59

Bugüne kadar birçok isimle dolaylı yoldan ya da direkt olarak temasa geçen Beşiktaş yönetimi, rotasını İngiltere'ye çevirdi. Hatta Beşiktaş Başkanı Fikret Orman stoper transferi konusuna bizzat el atarken, geçtiğimiz hafta İngiltere'ye giderek Manchester City'li yetkililerle bir araya geldi.

Ada'ya çıkarma yapan Fikret Orman, Manchester City'den Vincent Kompany'yi istedi. Ancak Manchester City yönetimi 'olumsuz' yanıt verdi. İngiliz ekibi yöneticileri bunun ardından sürpriz bir teklifle Jason Denayer'i önerdi.

Galatasaray'da kiralık oynadı

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Galatasaray'da forma giyen 22 yaşındaki Jason Denayer'i bir sezon daha kiralamak istediklerini belirten İngiliz yetkililer bununla da kalmadı. Manchester City yönetimi, "Jason Denayer'e en az 30 maçta forma şansı verirseniz, Belçikalı oyuncumuzu kiralama bedeli olmadan size verebiliriz" önerisini getirdiler.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da bu teklif karşısında düşünmek için süre istediği ve teknik direktör Şenol Güneş ile yapacağı görüşmenin ardından İngilizler'e olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacağı öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil