Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Yılın transfer bombası patladı!

Dünya Kupası'nda Kolombiya forması altında yıldızlaşan James David Rodriguez Rubio, transferini tamamlamak üzere Madrid'e uçtu. James'in havaalanındaki görüntüsü dikkat çekti.

20.07.2014 11:29

Yeni sezona önemli transferler ile girecek olan Real Madrid, bombanın pimini yine çekti.Dünya Kupası'nda Kolombiya forması altında yıldızlaşan James David Rodriguez Rubio, transferini tamamlamak üzere Madrid'e uçtu. James'in havaalanındaki görüntüsü dikkat çekti.Fransız basınıdnan L'Equipe'in iddiasına göre Real Madrid, Monaco'ya bu transfer için 90 milyon euro ödeyecek. İspanyol basınından Marca ise maksimum rakamın 85 milyon euro civarında olacağını öne sürdü.

Haber ile ilgili metin girin!.Kolombiya'dan İspanya'ya uçan James'i gören futbolseverler, onunla ilgili mikro blog sitesi twitter'dan mesajlar yazarken bir taraftar "Aynı uçaktayız, Madrid'e uçuyoruz" diyerek Real Madrid taraftarlarını heyecanlandırdı.23 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusunun Madrid'e transferinin kısa süre içinde tamamlanması bekleniyor. Madrid'e vardıYıldız futbolcu, İspanya'ya gitti. Rodriguez'in Real Madrid'le görüşeceği ifade edilirken, transferin her an aıklanabileceği belirtiliyor. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil