İzlanda kaptanı Gunnarson cezalı duruma düştü

İzlanda kaptanı Gunnarson cezalı duruma düştü

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'ndaki rakibimiz İzlanda'nın kaptanı Aron Gunnarsson, Finlandiya maçında gördüğü kartla cezalı duruma düştü.

Dünya Kupası elemelerinde pazar günü Türkiye'nin karşısına çıkacak olan İzlanda, en önemli silahlarından bir tanesinden yoksun olacak. Finlandiya ile dün gece karşı karşıya gelen ve 2-1 geriye düştüğü maçta 3-2'lik galibiyet elde eden İzlanda'nın kaptanı bu maçta cezalı duruma düştü. 

I Grubu'ndaki ilk maçta Ukrayna karşısında bir sarı kart gören Aron Gunnarsson, Finlandiya karşısında da sarı kart görmekten kurtulamadı. Üst üste iki maçta hakemden uyarı alan 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, böylece cezalı duruma düştü. 

Tribünlere 'huh' çektiren adam 
Aron Gunnarsson takımın sahadaki beyni olmasının dışında saha dışında da önemli bir görev üstleniyordu. EURO 2016'da meşhur olan ve şu an Avrupa'daki bir çok statta yapılan 'Huh' tezahüratının baş aktörü olan tecrübeli futbolcu, karşılaşmaların ardından İzlanda taraftarına bir orkestra şefi edasında 'Huh' çektiren isim olarak biliniyor. 

Görüntülenme : 266 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 14:15:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin