İtalya maçında Fatih Terim ve Lucescu sürprizi

EURO 2020'nin açılış maçında ev sahibi İtalya ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Takımımız, geri sayıma geçti. Öte yandan maç öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı. TFF Başkanı Nihat Özdemir'in A Milli Takım'ın önceki teknik direktörlerine özel bir davet yolladığı ve Roma'ya çağırdığı, bu jeste Fatih Terim ile Lucescu'dan yanıt geldiği aktarıldı. Lucescu ile Fatih Terim, İtalya-Türkiye maçında tribündeki yerlerini alacak. 

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 12:13
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 12:13
İtalya maçında Fatih Terim ve Lucescu sürprizi

TFF Başkanı Nihat Özdemir, EURO 2020 açılış maçı için özel bir jestte bulunmuştu. 

Bugüne kadar A Milli Takım'da görev yapan tüm teknik direktörleri, Roma'da oynanacak İtalya Türkiye maçına davet eden ve Ay Yıldızlı takıma destek olmalarını bekleyen Özdemir'in bu jestine 2 isimden olumlu yanıt geldi. 

Fanatik'in haberine göre; Milli Takımımız’da Şenol Güneş öncesinde görev yapan iki tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu ve Fatih Terim turnuvanın açılışındaki dev maçta Türkiye Futbol Federasyonu’nun özel davetlisi olarak yer alacak.

Ayrıca iki deneyimli ismin Roma’da millerimizin kampına da özel bir ziyarette bulunarak başarı dileyeceği gelen haberler arasında.