Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Michael Schumacher'in son durumu!

İşte Michael Schumacher'in son durumu!

Bir süredir tedavi altında olan efsane Formula 1 pilotu Michael Schumacher yavaş da olsa iyileşiyor. Özel bir rehabilitasyon merkezine taşınan Schumacher'in büyük bir ruhsal bunalımın da içinde olduğu ifade ediliyor.

15.08.2016 12:17

Efsanevi Formula pilotu Michael Schumacher'in tedavisi Cenevre'de özel bir rehabilitasyon merkezinde sürüyor. 47 yaşındaki eski sporcu, profesör Jean Francois Payen’in başlarında olduğu 15 uzman hekim tarafından gözetim altında tutuluyor.

Hareket kabiliyetini geri kazanamayan efsane pilot, tekerlekli sandalyeye bağlı yaşıyor ve özel araçlarla hareket ettiriliyor. Tedavi sürecinde Schumacher'in, ailesi ile olan iletişimine de sınırlı seviyede izin veriliyor. İsviçre'den gelen raporlara göre Schumacher büyük bir iç depresyonda yaşıyor ve ailesinin sesini duyduğunda duygusal anlar yaşıyor. Efsane pilota, Formula 4'te yarışan oğlu Mick Schumacher'in yarış haberleri iletiliyor.

Bu bilgilerin Michael Schumacher'in tedavisine olumlu etki etmesi bekleniyor. Efsane pilot, 2013 yılında kayak yaparken kaza geçirmiş ve kafasını bir kaya parçasına vurarak komaya girmişti. 

Yorumlar | 0
üye profil