Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Mancini'nin Saray Yavrusu

İşte Mancini'nin Saray Yavrusu

G.Saray camiasının önemli isimlerinden Hayri Kozak, "Mancini neden otelde kalıyor?" dedi. Sezon sonunda ayrılacağı için otelde kaldığı iddia edilen İtalyan hocanın yatlara düşkünlüğü nedeniyle Ataköy'deki rezidansı tercih ettiği ortaya çıktı

09.12.2013 09:47

Galatasaray eski yöneticisi Hayri Kozak'ın "Mancini'nin Türkiye'ye geleli 2 ay oldu. Neden hala otelde kalıyor. Galatasaray'da 3 yıl görev yapacak bir hoca gidici olmasa otelde kalmaz" demesi ilginç bir konuyu gündeme getirdi.Hayri Kozak'ın yaptığı bu açıklamaların ardından, Galatasaray'ın İtalyan teknik direktörünün kaldığı otel ortaya çıktı. Ataköy Marina Park Residences Oteli'nin Kral Dairesi'nde kalan Roberto Mancini için Sarı-Kırmızılı yönetimin her ay 30 bin Euro ödediği ortaya çıktı.KRAL DAİRESİNDE HER TÜRLÜ KONFOR MEVCUTAtaköy Marina Park Residences Oteli'nin Kral Dairesi'nde konaklayan Roberto Mancini'nin kaldığı odada her türlü konfor mevcut. Yatlara olan düşkünlüğüyle bilinen İtalyan teknik direktörün odası da yat limanına bakıyor. Müthiş manzaralı bu odada Mancini için her türlü ayrıntı düşünülmüş. İtalyan hocanın rezidansında tüm dünya kanallarını alan çok konforlu bir TV odasının bulunduğu öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.  MANZARA GÖZ KAMAŞTIRIYORMancını'nin Ataköy Marina Park Residences'te kaldığı Kral Dairesi Yat Limanı'na bakıyor ve müthiş bir manzaraya sahip. Yatlara aşırı düşkünlüğüylebilinen Mancini'nin otelinde açık havuz da bulunuyor. Galatasaray bu odaya aylık 30 bin Euro öderken Kral Dairesi'nin içinde her şey var. Mancini'nin bu nedenle buradan ayrılmayı düşünmediği öğrenildi.
Yorumlar | 0
üye profil