İşte Galatasaray'ın yeni sezon forması! Sürpriz değişim...

İşte Galatasaray'ın yeni sezon forması! Sürpriz değişim...
Yayınlanma Tarihi: 24.05.2017 11:21 | Değiştirme Tarihi: 24.05.2017 11:21

Galatasara Kulübü 2017-2018 sezonu iç saha formasını tanıttı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen törene teknik direktör Igor tudor'un yanı sıra futbolcular Muslera, Sneijder, Semih kaya, Bruma, Eren derdiyok, Rodriguez ve Ahmet Çalık katıldı. Sarı kırmzılı futbolcular yeni formalarıyla basın mensuplarına poz verdi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Forma tanıtım toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Tudor, şöyle konuştu: "Formamız her zaman olduğu gibi çok güzel. Biz de göstereceğimiz performansla armamızı onurlandırmamız lazım. Bu işimizin bir parçası. Bizim de bu mükemmel tarihi taçlandırmamız lazım. Galatasaray'ın tarihi ortada'

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Futbolda kötü zamanlar olabildiğini vurgulayan genç teknik adam, "Ama bizim gibi üst düzey camianın kısa sürede bu kötü dönemi atlatıp eski günlerine dönmesi gerekiyor. Transfer konusu çok kolay değil. O imza atılana kadar kimseye söylenmemesi kimseyle paylaşılmaması gereken bir konu. Bu transfer çalışmasını yönetimle birlikte yapıyoruz. İstemediğim bir transfer olursa bunu durdurabilme, hayır diyebilme gücüne sahibim. Olması gereken de bu. Çok kolay bir konu değil, lig devam ediyor. Ligi nerede bitireceğimiz henüz belli değil. Ligler devam ederken oyuncularla transfer görüşmesi yapamıyorsunuz. Kolay konular değil" ifadelerini kullandı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Tudor sözlerini şöyle sürdürdü:

 

'Geçen günkü basın toplantımızda belirttiğim gibi gelecek sezon şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız da başladı. Şampiyonluk için eminim diyebilirim. Siz zaten Galatasaray'a gelecekleri daha iyibilirsiniz. (Gazetecilere) Her gün yeni bir ismi getiriyorsunuz.'

 

Bir gazetecinin 'Eski takım arkadaşlarınız Conte ve Zidane şampiyon oldu. Gelecek sezon da Galatasaray şampiyon olacak mı?' sorusuna ise Tudor, Türkçe 'İnşallah' yanıtını verdi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Beyaz ve Mor forma gelecek

 

Forma lansmanında konuşan Galatasaray Mağzacılık ve Perakendecilik A.Ş Genel Müdürü Ali Öğüdücü de basında  yer alan haberleri doğrulayarak, 'Evet bir beyaz bir de mor formamız olacak. Mor formanın bir sürprizi var, Galatasaray'ın savaşçı ruhunu yansıtacak.  Çok güzel bir forma. tanıttığımız bu yeni formamızı da ilk kez Alanyaspor karşılaşmasında giymeyi planlıyoruz. Dünyada erken forma lansmanı yapan sadece Barcelona PSG, Manchester City ve biz varız. Elit kulüp olduğumuz için erken lansman yaptık' şeklinde konuştu.