İşte Galatasaray'ın yeni 10 numarası! Cimbom Konstantinos Fortounis için Komşu'ya gidiyor

Galatasaray'da bir yandan seçim hazırlıkları sürerken bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı-Kırmızılı kurmayların Olympiakos'un yıldız oyuncusu Konstantinos Fortounis için Yunan kulübüyle temasa geçileceği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 10:40
Değiştirme Tarihi: 29.05.2021 10:40
İşte Galatasaray'ın yeni 10 numarası! Cimbom Konstantinos Fortounis için Komşu'ya gidiyor

Galatasaray Belhanda'dan boşalan 10 numara mevkisine Fortounis'i getirmeyi düşünüyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de adı geçen Konstantinos Fortounis'te en istekli kulübün Galatasaray, olduğu ifade ediliyor.

Yunan medyasında Sportime'ın haberine göre henüz resmi bir teklif gelmese de Galatasaray'ın çok yakın bir süre zarfında bu teklifi Olympiakos yetkililerine yapması bekleniyor.

Haberde Olympiakos'un, yıldız oyuncusu için 10 milyon Euro düzeyinde bir bonservis beklentisi olduğu ifade ediliyor. Ancak Galatasaray'ın teklifinin daha düşük olacağı, satın alma opsiyonlu kiralamanın da masada olduğu gelen haberler arasında.

Bu sezon Olympiakos formasıyla toplam 46 maça çıkan Fortounis 9 gol, 13 asistlik katkı sağladı. 28 yaşındaki oyuncu, 54 kez formasını giydiği Yunanistan Milli Takımı'nda 9 gol kaydetti.