İşte Fenerbahçe'nin yeni sol bek transferi!

Fenerbahçe gelecek sezon için transfer çalışmalarında hız kesmiyor. Sol bek problemini aşmak isteyen sarı lacivertli ekipte Emre Belözoğlu sürpriz bir isme resmi teklif yaptı. İşte Fenerbahçe'nin yeni sol bek transferi... 

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2020 14:36
Değiştirme Tarihi: 16.07.2020 14:36
İşte Fenerbahçe'nin yeni sol bek transferi!

Fenerbahçe, geçtiğimiz yaz sol beke Kolarov'u almak istemiş ancak başarılı olamamıştı. Sonrasında Ricardo Rodriguez'e teklif götüren ekip, bu girişimden de umduğunu bulamamıştı. Sol bekte bir türlü istediği sonucu alamayan sarı lacıvertli takım, Beşiktaşlı Caner Erkin ve Trabzonspor'un golcü savunma oyuncusu Filip Novak'la da görüşmüştü. 

SÜRPRİZ İSİM 

Şimdilerde ise Emre Belözoğlu'nun önderliğinde yeniden yapılanacak Fenerbahçe yönetiminin, Kasımpaşa forması giyen Oussama Haddadi için resmi girişimde bulunulduğu öğrenildi. Bonservisi Suudi Arabistan'ın Al Ettifaq (El İttifak) takımında bulunan Tunuslu sol bek, Ocak ayı transfer döneminde Kasımpaşa tarafından kiralamıştı. Fenerbahçe'nin Haddadi'nin kulübüyle görüşmelere başladığı ve Suudi Arabistan ekibine resmi teklif sunduğu öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

(Skorer)