İşte Fenerbahçe'nin gelecek sezon planı

İşte Fenerbahçe'nin gelecek sezon planı
Yayınlanma Tarihi: 15.03.2017 14:20 | Değiştirme Tarihi: 15.03.2017 14:20

Son iki sezondur istenilen başarıya ulaşamayan Fenerbahçe'de gelecek sezon için planlama yapıldı. İşte Fenerbahçe'nin yeni sezon hazırlıkları...

Yeni sezon için Aykut Kocaman ile anlaşan Fenerbahçe yönetiminin, yeni hocalarına ilk hediyesi Ömer Ali olacak.

Fenerbahçe, Aykut Kocaman projesini resmen hayata geçiriyor. Advocaat sonrasının planlarını yapan sarı lacivertli yönetim, Konyaspor'un hocası Aykut Kocaman ile anlaştı. Fenerbahçe yönetiminin, yeni hocalarına ilk hediyesi Ömer Ali olacak.

Aykut hoca 3 yıllık imza atıyor

Aykut Kocaman 3 yıllık imza atacak. Tecrübeli hoca ekibiyle birlikte gelip uzun vadeli planlarını hayata geçirecek.

Ali Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu'nun ikna ettiği Aykut Kocaman'a da ilk hediye transferde yapılacak.

Ali Yıldırım ile İlhan Ekşioğlu'yla yapılan görüşmede gündeme gelmese de Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'ye ilk transferinin Ömer Ali olması bekleniyor.

25 yaşındaki kanat oyuncusunu bir yıldız gibi Konyaspor'da parlatan tecrübeli hocanın öğrencisi makul bir bonservisle alınacak.

Mehmet Ekici olmazsa olmaz!

2019 yılına dek sözleşmesi olan oyuncu için gerekli fedakarlık yapılacak. Yönetimin anlaşma sağladığı Trabzonsporlu Mehmet Ekici de Aykut Kocaman'ın oyun planının önemli bir parçası olacak.

Bursasporlu kaleci Harun Tekin ise bir diğer gözde. Bu üç ismin yanı sıra bir stoper ve forvetle birlikte gönderilecek olan Van der Wiel'in yerine sağ bek alınacak. (Akşam)