İşte F.Bahçe'nin Van Persie kararı!

İşte F.Bahçe'nin Van Persie kararı!

Fenerbahçe'de asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Hollandalı yıldız Robin van Persie'nin takımda kaldığını duyurdu.

Fenerbahçe'ye Robin van Persie müjdesi... Sarı Lacivertli kulübün asbaşkanı İlhan Ekşioğlu,aktif olarak kullandığı Twitter'dan yaptığı açıklamada Hollandalı yıldızın futbol hayatını Fenerbahçe'de sürüreceğini belirtti.  

Ekşioğlu, "RvP menejeri kulübümüze gelmiştir ve yapılan görüşmenin ardından kendisinin kulübümüzde futbol yaşantısına devam edeceği bildirilmiştir." yazdı.  

Gomez gitti, Persie kaldı! 

Beşiktaş'ın Alman forveti Mario Gomez, Türkiye'de son dönemde artan politik tansiyon ve son olarak 15 Temmuz'da bir darbe girişimi yaşanmasıyla futbol hayatına Beşiktaş'ta devam etmeyeceğini açıklamıştı. Van Persie'nin aynı şartlarda takımında kalması ise büyük memnuniyetle karşılandı.  

Forvet hattı tamamlandı 

Geçtiğimiz sezon özellikle Moussa Sow2un satılmasının ardından sürekli 2 forvetinin olmasından yakınan ve forvet hattında istediği kadro genişliğinin olmadığını belirten Vitor Pereira için de forvet konusu kapanmış oldu. Emenike ve Fernandao'ya artık takımda kalacağı kesinleşen Van Persie de eklendi ve forvet hattı tamamlanmış oldu.  

Pereira'yla yeni başlangıç 

32 yaşındaki yıldız oyuncunun takımda kalması Pereira'nın elini güçlendirirken, geçtiğimiz sezonun başında araları soğuk olan ancak sezon sonuna doğru bir gols evinci

Görüntülenme : 6448 Güncelleme Tarihi: 21/07/2016 17:51:37
Yayınlanma Tarihi: 21/07/2016 17:42:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin