Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Daum haber gönderdi!

Daum haber gönderdi!

Beşiktaş'ı ve Fenerbahçe'yi şampiyon yapan Daum'un siyah-beyazlı takıma mesaj yolladığı öğrenildi.

22.05.2015 12:12

Beşiktaş bir yandan yeni bir teknik direktör arıyor diğer taraftan ise takımın başına getireceği teknik direktöre, "sana transfer sözü veremeyeceğiz" diyor. Bu yüzden Beşiktaş'ın görüş aldığı yabancı teknik adamlar, göreve gelmeyi risk olarak görüyor. Bu durumda da rota yerli teknik adamlara kayıyor. Fakat takımın başına gelebilecek yerli teknik adam olarak da fazla ismin bulunmaması yönetimi yine sıkıştırıyor. 

Siyah-beyazlı takımın eski hocasının haber göndererek, Beşiktaş'ın durumunu bildiğini ve görev verilmesi durumunda şartları kabul ederek takımın başına geçmeye hazır olduğunu ilettiği öğrenildi.

İlhan Mansız, Ferdinand, Zago!...

Beşiktaş'ta sportif direktörlük için eski oyuncuların adı gündeme geldi. Beşiktaş bir yandan teknik direktör sorununu çözmeye çalışırken diğer taraftan sportif direktör arayışlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Listede eski futbolculardan İlhan Mansız ilk sırada yer alıyor. Ayrıca eski oyunculardan Les Ferdinand ve Zago'nun da sportif direktörlük için adları geçiyor. Başkan Orman kısa bir süre önce Ferdinand'la görüşme yapmıştı.

Tayfun Korkut ismi de gündeme geldi

Slaven Bilic'in gönderilmesi için baskı yapan yönetim kurulu üyeleri her gün yeni bir ismi gündeme getiriyorlar. Türkiye'yi tanıdığı için Roberto Carlos ismi masanın üzerine konurken, son yapılan yönetim kurulu toplantısında bu kez de Tayfun Korkut ismi gündeme geldi. Korkut'un Türkçe konuşmasının avantaj olduğu ayrıca takımda pek çok gurbetçi oyuncunun bulunduğuna da dikkat çekerek bunun avantaj olacağının altı çizildi. Korkut isminin de Bilic'le yolların ayrılması durumunda gündeme geleceği bildirildi.

Mustafa Denizli başkanla görüştü!

Beşiktaş’ta teknik direktörlük için adı gündeme gelen son isim Mustafa Denizli oldu. Deneyimli hoca, eski futbolcular İbrahim Üzülmez ve Zafer Öğer ile durum değerlendirmesi de yaptı. Denizli’nin Be­şik­taş'ın es­ki oyun­cu­la­rın­dan İb­ra­him Üzül­mez ve Za­fer Öğer ile du­rum değerlendirmesi yaptığı kay­de­dil­di. Defans ve or­ta sa­ha­ya birkaç tak­vi­ye ile kad­ro­nun bü­yük öl­çü­de ko­run­ma­sı­nın doğ­ru ola­ca­ğı    fi­krine va­rıl­dı­. De­niz­li­, baş­kan Fik­ret Or­man'ın su­na­ca­ğı şart­la­ra gö­re ka­rar ve­re­ce­k. Tec­rü­be­li  ho­ca­, Üm­ra­ni­ye'de ekibi dışında isim istemiyor. Or­man ile De­niz­li fi­kir alışve­ri­şi de yaptı. 

Yorumlar | 0
üye profil